Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Hakkımızda 

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş temeli 1917’li yıllarda Büyük Dedemiz tarafından temelleri şekillenen bir aile şirketinin dördüncü neslinin de devamını sağlamayı, kurmuş olduğu dinamikliği ilk günkü aşk ve heyecanla aldığı bayrağı daha ileriye taşımak, atalarımızın bizlere sunduğu bu kutsal değeri en üst seviyelere, yüce ATATÜRK’ün söylediği gibi ülkemizi “Muasır medeniyetler” seviyesine çıkarmak için var gücü ile çalışmayı kendisine şiar edinmiştir.

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. aranan marka haline getirmek için ve atalarından aldığı bu kutsal değeri daha da ileriye taşıma ilkesini taptaze korumaktadır.
Bu süreçte Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. olduğunca profesyonel kadrosuyla yolculuğunu sürdürürken aynı zamanda amatör ruhunu da koruyarak müşteri memnuniyet odaklı çalışmayı kendisine ilke edinen

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ’nin ve bağlı bulunduğu diğer grup şirketlerinin sloganı “İş yerimize gelen her bir müşteri, evimize gelen en değerli misafir kadar kıymetli” saymış onların alışveriş yaparken samimi bir ortamda rahat edebilmelerini sağlamak için her türlü çabayı sarf etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Dört Nesildir hem tüccar tarafını hemde sanayici tarafını Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş ’de birleştirmiş bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş.’nin temel misyonu; müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak ve çağın getirdiği rekabetçi ortamın artılarını müşterilerimize yansıtmaktır.

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ülkemizin gelişimi ve refahına katkıda bulunup, Türkiye’mizi gelişmiş ülkeler seviyesinde en üst basamaklara çıkarmak için üstün gayret ve çaba harcamayı ülkemizin yetiştirdiği bir evlat olarak kendinde bir borç olarak görmektedir.

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. insana verdiği değeri ülkenin kalkınmasında olmazsa olmazı olarak görmektedir.

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş . Öyle bir insan yetiştir ki insanlık kurtulsun” sloganını daima yüreğine yerleştirerek doğruluktan ve ilkeli olmaktan, başkasının hakkını gözetmekten, menfaat ve çıkar hesabı yapmamayı temel inanç ve insanlığın evrensel bir değeri olduğunu asla unutmamayı taahhüt ve temel ilke olarak benimsemiştir.

Bilici Plastik Alüminyum Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş.