Roto AluVision T300, T540 ve T600

product-image

Roto AluVision T300, T540 ve T600

Açıklama

Roto AluVision İlerlemeyi keşfedin

AluVision, Roto' nun alüminyum becerilerinin yeni ismidir. Hedefimiz pencere üretimini daha da kolaylaştırmak, bir yandan pencere üretimini daha kolay ve ekonomik hale getirmek, diğer yandan da ürün yelpazemizi talepler doğrultusunda geliştirmek için AluVision yaratıldı. Böylece pazarın taleplerine daha esnek cevap verebileceksiniz. Örnek olarak; Alu T300 çift açılım ve tek açılım sistemlerinde sizlere yeni ve ekonomik çözümler sunacak.

 

Standart açılım sistemleri için mükemmel sonuç

Standart açılım tipleri için kolay bir çözüm Alu T300; Çift açılım, tek
açılım ve vasistas açılım pencereler için 80 kg. a kadar çıkabilen taşıma kapasitesi, sağ ve sol açılım yönü farketmeksizin kullanılabilme avantajı, şablon kullanmadan montaj imkanı

 

Tüm açılım çeşitleri için mükemmel sonuç

Alu T540’ ı tüm açılım sistemlerinde uygulamak mümkündür: Çift açılım, önce vasistas - çift açılım, tek açılım, vasistas ve çift kanatlarda ağırlığı 130 kg. taşıyabilen menteşeler kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra ağır kanatlar için mükemmel çözümleri de Alu T540 ile bulabilirsiniz. 200 kg.'lık çift açılım ve 300 kg.'lık tek açılım menteşeleri bulunmaktadır.

 

T600' de üstün özellikler, mükemmel estetik ile bir arada

Roto AluVision T600, dizayn ve iş-levsellik açısından, tamamen gizlen- miş menteşelerle yeni standartlar oluşturur. Alu T600 aynı zamanda kanadın 100 dereceye kadar açıl-masını sağlar. Bunlara ilave olarak, büyük alüminyum pencereler için 130 kg' a kadar olan kanat ağırlığına sahiptir.

 

Roto AluVision. İlerlemeyi keşfedin

  •     Perçinleme sistemine gerek kalmadan, alttan bağlanan kilitleme pimleri

  •     Renk alternatifleri; Naturel, kahve, siyah, beyaz, ham (boyanabilir) ve özel renkler

  •     +/- 1mm baskı ayarı imkanı sağlayan eksantrik pimler

  •     10mm çapında delik ölçüsüyle daha kolay hareket iletim, istenilen adette kolayca kilitleme yapma imkanı

  •     Yeni tij geometrisiyle daha ileri teknoloji, daha düşük maliyet

  •     80kg' dan 300kg' a taşıma kapasitesi

  •     Modüler sistemlerle kolay kurulum​​

 

Roto AluVision T300 Basitçe başarılı sonuca ulaşın

Hayatta size sunduğu özel fırsatları görüp değerlendirebilmek ve ufak şeylerden mutluluk çıkarabilmek hepimizin istediği birşeydir. Bu aynen bir çift açılım alırken istediğimiz şeye benzer: Düşük maliyetle yüksek kalitede ve profiline tam uyumlu sistem istiyorum. İşte Alu T300 tam bu amaç için tasarlandı.

Standart pim:
Ayarlanabilir eksantrik pim tije alttan bağlanır.

Mantar başlı pim:
Alüminyumla kombine edilmiştir.

Mantar başlı eksantrik pim:
Ayarlanabilir mantar başlı pim olkusille ile sertleştirilmiştir.

 

Yenilikçi pencere teknolojisinin öncüleri için,

Roto hiçbir zaman taleplerin gerisinde kalmamıştır. Bu sebepten dolayı, mevcut olan Alu T300, Alu T540 ve Alu T600 donanımlarmızı geliştirmek adına sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hedeflediğimiz sistemin ana özellikleri: Birinci sınıf teknoloji olması, imalatçı için en üst düzey esnekliğe sahip olması, daha ekonomik olması, montaj sırasında daha rahat kurulup vakit tasarrufu sağlaması. Yeni Alu T600 ve Alu T540 bütün bu gereksinimleri karşılarken, T300 standart uygulamalarınız için mükemmel sonuçlar sağlayacaktır.

 

Güvenlik: Limitler yükseklerde!

Alu T300, T540 ve T600 mekanizmasının modüler dizaynı ve kullanım kolaylığı içinde, mantar başlı pimler yardımıyla kolaylıkla hırsız emniyetli sistemler yapılabilir. Mevcut standart sistemler rahatlıkla emniyetli sisteme çevrilebilir.

 

 

 HIZLI TESLİMAT

MÜŞTERİ DESTEĞİ

ÜRÜN GARANTİSİ

Telefon : +90 312 385 10 00